Yalova İleri Excel Eğitimi: Yalova Ambalaj A.Ş Excel Eğitimleri

Yalova İleri Excel Eğitimi: Yalova Ambalaj A.Ş Excel Eğitimleri

Çukurova Holding bünyesinde faaliyet gösteren Yalova Ambalaj A.Ş'de gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

28 Nisan 1995 yılında, Çukurova Holding ve Avrupa’nın önemli kağıt/karton üreticisi olanSCA Packaging ortaklığında Altınova/Yalova’da kurulan YALOVA AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş. 'de gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. Yalova Ambalaj eğitim salonunda gerçekeleşen ve 2 gün süren Excel eğitiminde, Excel Kısayolları, Grafikler, Pivot TAblolar, Düşeyara işlevi, Çoketopla, Çokeğersay işlevleri, Hedef Ara özelliği gibi Excel konuları detaylıca anlatıldı. 

vidoport.com Üyelikleri Açıldı. 

Yalova Ambalaj çalışanlarının eğitimlerine daha sonra da devam etmelerini sağlamak için Onlilne Excel eğitim sitemiz olan vidoport.com üzerinden üyelikleri de açıldı.


 

Bu makale 442 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al