Yalova İleri Excel Eğitimi: DowAksa İleri Excel Eğitimimiz tamamlandı

Yalova İleri Excel Eğitimi: DowAksa İleri Excel Eğitimimiz tamamlandı

Yalova İleri Excel eğitimimiz DowAksa'da başarıyla gerçekleştirildi.

Yalova İleri Excel Eğitimi-Ömer BAĞCIYalova DowAksa İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Yalova'da kurulu bulunan DowAksa firmasının çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. 

İleri Excel eğitimlerimiz'de katılmıcılarımıza Excel'in gelişmiş özelliklerini, kısayollarını ve raporlama tekniklerini anlatıyoruz. Yoğun olarak Excel kullanan çalışanlar, yaptıkları işlerin daha kısa ve kolay yöntemlerini öğreniyorlar ve günlük hayatta yaptıkları işlerde zaman kazanıyorlar. vidoport.com üzerindeki Excel'in kolaylıkları eğitimlerine göz atmanızı öneririm. 

Bknz: Excel'de Kolaylıklar ve kısayollar nasıl kullanılır?

Excel'i öğrenmek, iş hayatınızda oldukça önemli bir konudur. Excel'i öğrenmek için, vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerimizcen yararlanabilirsiniz. Online Excel eğitimlerimizde, eğitimin zamanını ve hızını siz ayarlarsınız. Normal sınıf eğitimlerinden farklı olarak Online Excel eğitimlerinde, konuları tekrar, tekrar izlemek, bildiğiniz konuları geçmek ve yeni konuları öğrenmek tamamen sizin kontrolünüzdedir. 

Bu makale 653 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al