Yalova Excel Eğitimleri: DowAksa İleri Excel eğitimleri

Yalova Excel Eğitimleri: DowAksa İleri Excel eğitimleri

DowAksa çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Karbon fiber endüstrisi için tam entegre bir çözüm sağlayıcı olarak , küresel olarak karbon fiber müşterilerinin benzersiz taleplerini güvenilir bir şekilde karşılama kapasitesine ve taahhüdüne sahip olan DowAksa çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla tamamladı. 

Excel'in kısayollarının kullanımları ile başlayan Excel eğitimimiz, her Excel kullanıcısının bilmesi gereken konular olan Excel'de sıralama yapma, Filtrelemeleri etkin kullanmak, Görünüm menüsünde yer alan Bölmeleri Dondurma özelliğinin kullanılması, Sayfa yapılarının ayarlanması gibi konular ile devam etti. Koşullu Biçimlendirmelerin kullanımı, Veri Doğrulamaların kullanımı konuları anlatıldıktan sonra, Veri doğrulama seçenekleri ile Koşullu Biçimlendirmeleri tüm satırlarda kullanma özellikleri anlatıldı. Excel'in en çok kullanılan işlevlerinden olan Eğer ve Düşeyara işlevlerinin kullanılması konuları anlatıldıktan sonra, anlatılan konuların daha iyi anlaşılması için uygulama sınav soruları da çözüldü. Pivot Tabloların kullanılması, Hedef Ara, Çözücü özelliklerinin kullanılması anlatılarak eğitim tamamlandı. 

vidoport.com üyelikleri de açıldı. 
Eğitime katılanların, anlatılan konuları tekrar etmeleri yeni konular öğrenmeleri için vidoport.com üyelikleri de açıldı. 

 

Bu makale 849 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al