Yalova Excel Eğitimi: DowAksa Temel ve Orta Düzey Excel Eğitimi

Yalova Excel Eğitimi: DowAksa Temel ve Orta Düzey Excel Eğitimi

DowAksa çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Temel - Orta Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Havacılık, savunma, altyapı, otomotiv ve yenilenebilir enerji gibi büyük ölçekli endüstrilerde kullanılan ve stratejik bir ürün olan karbon elyaf üreten DowAksa çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Temel-Orta düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamladık. Günde 6 saat üzerinden 2 gün süren Temel ve Orta Düzey Excel eğitimi, Excel'i daha verimli kullanmak için bilinmesi gereken konular uygulamalı olarak gösterildi. Yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimlerinin aksine, Temel ve Orta Düzey Excel eğitimleri, Excel'i kullanan, kullanmaya başlayan kişiler için oldukça yararlı ve verimli geçiyor. Excel'in temel özelliklerini, formüller ile çalışmaya başlamayı, Listeler oluşturmayı, Listeleri sıralama, filtreleme gibi temel işlemler, detaylıca ve uygulamalı olarak anlatılıyor. Excel'de önemli bir yer işgal eden, Excel formülleri, Excel Toplama yapma gibi konular bu eğitimlerimizde anlatılıyor. 

DowAksa eğitim salonunda gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimine katılacaklar, vidoport.com üzerindeki online Excel sınavı ile seviyeleri tespit edilerek belirlendi. Eğitim anlaşması yapılan kurumlarımız ile, vidoport üzerinden online Excel sınavları yaparak, eğitime katılmak isteyenlerin seviyelerini belirleyebiliyoruz. 

Temel ve Orta düzey Excel eğitimimize katılan çalışanlar, ilerleyen günlerede düzenlenecek İleri Düzey Excel eğitimine'de katılarak, Excel bilgi ve yeteneklerini daha ileri düzeye taşıyacaklar. Tüm Excel eğitimleri, eğitime katılanların, Excel'i daha hızlı, verimli kullanmasını hedefler. Excel eğitimleri için info@omerbagci.com.tr veya 0505 694 85 25 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. 


 

Bu makale 350 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al