Excel Eğitimleri

İleri Excel Eğitimleri

İleri Excel Eğitimleri

Kurumsal İleri Excel Eğitimleri - İleri Excel eğitimi konuları

Günümüzde şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu veri analizi ve raporlama konularında Microsoft Excel tam bir çözüm sunmaktadır.

Şirketinize özel hazırlanan “Excel, İleri Excel ve MS-Office Eğitim İçerikleri” sayesinde, çalışanlarınız raporlama ve analizlerde en doğru sonuca ulaşabilirler.

Excel’i Etkin Kullanma eğitimlerimize katılanlar; finansal hesaplamalar, raporlar ve bilgi analizi gibi işlemler için Excel’in fonksiyonlarından, özelliklerinden nasıl yararlanabileceklerini görürler.  Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimlerimize katılanlara Online Excel eğitim sitemiz olan vidoport.com üzerinden &uu...


Bireysel Excel Eğitimleri, 1-1 Eğitimler

Bireysel Excel Eğitimleri, 1-1 Eğitimler

Excel’i Öğrenmek ve Daha Etkin Kullanmak İsteyenler İçin

Uzman eğitmen Ömer Bağcı’dan birebir Excel Eğitimi alarak, Excel konusunda hızlı bir şekilde Excel bilginizi geliştirebilirsiniz. Size özel hazırlanan eğitim programı sayesinde, derslerden maksimum verim alıp Excel’i hızlı bir şekilde öğrenebilir; bilgi ve deneyiminizle kariyerinizde önemli bir adım atabilirsiniz.

Özel derslerimiz, genellikle eğitim isteyen kişinin evinde veya iş yerinde düzenlenmektedir. Ev veya iş yeri uygun olmayanlar için eğitim salonumuzda özel ders verilebilmektedir. Grup derslerinden farklı olarak, bireysel eğitimlerinde 10-12 saatlik bir süre Excel Eğitimi için yeterli olmaktadır. Eğitim alan kişinin çalıştığı alan ve dosyaları üzerinden ...