Gaziantep İleri Excel Eğitimi: Gaib İleri Düzey Excel Eğitimi

Gaziantep İleri Excel Eğitimi: Gaib İleri Düzey Excel Eğitimi

Gaziantep GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ Excel eğitimi başarıyla tamamlandı.

Gaziantep Excel eğitimlerimizden birini daha tamamladık. Nisan 2019 'da Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odasında gerçekleştirdiğimiz ve Gaziantep Mali Müşavirler Odası üyelerinin ve çalışanlarının katıldığı Excel eğitiminden sonra, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi de başaryıla tamamlandı.

GAİB eğitim salonunda gerçekleşen Excel eğitimimiz, Excel'in kısayollarının kullanımı ile başladı ve Sıralamalar, Filtrelemeler, Eğersay, Etopla, Eğer, Düşeyara gibi işlevler ile Metin işlevleri, Tarih ve Zaman işlevlerinin kullanımı ile ilerledi. Alttoplam özelliğinin kullanımı, Pivot Tabloların kullanımı, Grafiklerin kullanımı gibi konularda eğitim boyunca uygulamalı olarak anlatıldı. 

vidoport.com üyelikleri de açıldı.

GAİB bünyesinde eğitim salonunda geçekleşen eğitime katılanların eğitimlerine devam etmeleri için vidoport.com üyelikleri açıldı. 


 

Bu makale 347 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al