Muş İleri Düzey Excel Eğitimi: DoğuGaz İleri Excel eğitimi

Muş İleri Düzey Excel Eğitimi: DoğuGaz İleri Excel eğitimi

Bitlis, Bingöl, Muş Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’nde gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimi başarıyla tamamlandı. 3 Gün süren Excel Eğitimimiz, DoğuGaz Muş Bölge müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Bitlis Bingöl Muş Tatvan Güroymak şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi için 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtım faaliyetleri yapmak üzere lisans verilen ve bu amaçla alt yapı çalışmalarına başlayan DoğuGaz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. DoğuGaz'ın Muş bölge müdürlüğünde gerçekleştirilen eğitim 3 gün sürdü. 

DoğuGaz bünyesinde çalışanların katıldığı Excel eğitimimiz'de Excel'in kısayolları anlatılarak, çalışanların daha hızlı Excel'i kullanması sağlandı. İçinde çok sayıda kısayol barındıran Excel, bu kısayollar ile uzun yollardan yapılan işlemlerin kısayoldan, zaman kaybetmeden yapılmasını sağlıyor.

Excel'in kısayollarına hakim değilseniz, vidoport.com üzerindeki kısayollar eğitim setimizi izleyebilirsiz.

3 gün süren Excel eğitimi, DoğuGaz Muş Bölge müdürlüğündeki eğitim salonunda gerçekleşti.  Excel'in Kısayollarının kullanımı ile başlayan eğitim, Koşullu Biçimlendirmeler, Veri Doğrulamalar, Eğersay, Etopla gibi işlevlerin kullanımları ile ilerledi ve Pivot Tablo oluşturmalar, Grafikler ile çalışma ile tamamlandı. Tüm eğitim boyunca anlatılan konular Excel uygulama sınavları ile desteklenerek, anlatılan ve öğrenilen konuların daha iyi pekişmesi sağlandı.

DoğuGaz çalışanlarının vidoport.com üyelikleri de açıldı. 

Temel ve İleri Düzey Excel eğitimlerine katılanların, öğrendikleri konuları daha sonra da hatırlamaları ve yeni konular öğrenebilmeleri için vidoport.com üzerinden online üyelikler açıyoruz. DoğuGaz çalışanların da, öğrendikleri konuları daha iyi öğrenebilmeleri ve gördükleri konuları unutmamaları için vidoport.com üzerinden online üyelikleri açıldı. Bu sayede 1 yıl daha eğitimlerine online olarak devam edebiliyoarlar. 


 

Bu makale 416 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al