Manisa İleri Excel Eğitimleri: Konveyor İleri Excel Eğitimi

Manisa İleri Excel Eğitimleri: Konveyor İleri Excel Eğitimi

Manisa Konveyor çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla tamamlandı.

Manisa Konveyör Beyaz Eşya ve Otom.Yan.San.Tic.AŞ çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz Manisa'da tamamlandı. Konveyör firması çalışanlarını yoğun ilgi gösterdiği ve 2 gün süren İleri Excel eğitiminde, Excel'i kullanırken zaman kaybedilen işlemlerin kısayolları, Excel'in sık kullanılan Sıralama, Filtreleme, Sayfa Düzeni ile çalışma gibi özelliklerinin kullanılması gibi konular anlatıldı. 

Konveyör Çalışanlarının Excel'i daha etkin kullanmalarını sağlamak için düzenlenen Excel eğitiminde, Excel'deki temel formüller olan Toplam Alma, En yüksek, En düşük değeri bulma, Ortalamalar alma, Alttoplam işlevi ile filtreleme yaptıktan sonra kalanların toplamlarını, ortalamalarını bulma, Boşlukları saydırma, şarta bağlı saydırma işlemi için kullanılan Eğersay işlevi, Etopla işlevi ile çalışanların en iyi bilmesi gereken işlevlerden olan Eğer işlevlerinin kullanımı, Düşeyara işlevinin kullanımı gibi gelişmiş Excel formülleri uygulamalı olarak anlatıldı. 

Her Excel eğitiminde olduğu gibi, anlatılan konuların pekişmesi, daha iyi anlaşılması ve akılda kalıcılığının artması için uyguladığımız Excel uygulama sınav soruları bu grupta da uygulanarak, anlatılan konuların pekişmesi sağlandı. 

Excel'de Alttoplam özelliğinin kullanılması, Pivot Tablo raporlarının oluşturulması, Grafiklerin çizilmesi gibi gelişmiş Excel özellikleri ile devam eden Excel eğitimimiz, Excel'de Hedef Ara özelliğinin kullanılması, Topla.Çarpım işlevinin kullanımı gibi konular ile tamamlandı. 

vidoport.com üyelikleri açıldı. 

Konveyor çalışanlarının eğitimlerine devam edebilmeleri, yeni Excel konularını öğrenmeleri için online eğitim sitemiz olan vidoport.com'dan üyelikleri de açıldı. 

Bu makale 292 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al