İzmir İleri Excel Eğitimi: Ege Fren İleri Düzey Excel eğitimi

İzmir İleri Excel Eğitimi: Ege Fren İleri Düzey Excel eğitimi

İzmir Ege Fren İleri Düzey Excel eğitimi başarıyla tamamlandı.

1987 yılında kurulmuş olan ve Avrupa'nın önde gelen ticari araç üreticilerinin orijinal fren, fren parçaları tedarikçisi olan Ege Fren'de gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

İzmir Pınarbaşı Ege Fren fabrikası eğitim salonunda gerçekleştirilen Excel eğitimi 2 gün ve toplamda 12 saat olarak geçekleştirildi. Uygulamalı olarak gerçekleştirilen Excel eğitiminde, çalışanların daha hızlı bir Excel kullanıcı olması, yaparken zaman kaybettikleri işlerde, daha hızlı çalışmaları için, Excel'in kısayolları ile başlayarak, Excel'de Sıralama teknikleri, Filtreleme ve Filtreleme detayları, Sayfa Düzenleri ile çalışma gibi konular ile ilerleyen Excel eğitimi, anlatılan konuların pekişmesi amacıyla uygulama sınav sorularının çözülmesi ile ilerledi.

Excel'de Eğersay, Etopla, Çoketopla işlevi, Çokeğersay işlevi gibi sık kullanılan Excel işlemlerinin detayları anlatılarak, Eğer işlevinin 3 farklı kullanımı'da gösterildi. Metin işlevleri, Düşeyara işlevi, Pivot Tablo'ların kullanılması gibi konular ile de eğitim tamamlandı. 

İleri Düzey Excel eğitimlerimiz genel olarak 2 gün ve 12 saat olarak sürüyor. Eğitim almak için info@omerbagci.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz. 

Bu makale 333 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al