İzmir Gaz A.Ş İleri Excel Eğitimlerimiz tamamlandı

İzmir Gaz A.Ş İleri Excel Eğitimlerimiz tamamlandı

İzmir Gaz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimlerimiz tamamlandı.

İzmir Gaz A.Ş bünyesinde gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimlerimizi başarıyla tamamladık. Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği İleri Düzey Excel eğitiminde, Excel'in kısayolları, bilinmeyen özellikleri ile Özet Tablo oluşturma, Düşeyara kullanımı gibi çok sayıda konu işlendi. 

Keyifli ve verimli bir şekilde tamamlanan İleri Düzey Excel eğitimlerimizde anlatılan konuların ekran görüntülerini aşağıdaki eğitim videosunda izleyebilirsiniz. vidoport üyelikleri de açıldı. 

İzmir Gaz çalışanlarının eğitimlerine devam edebilmelerini sağlamak için vidoport.com üzerindeki online eğitimler de kullanımlarına sunuldu.

Kurumsal olarak İleri Düzey Excel eğitimlerimizden yaralanmak için info@omerbagci.com.tr veya 0 505 694 85 25 den benimle irtibata geçebilirsiniz.  

Bu makale 340 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al