İstanbul İleri Excel Eğitimi: Vepa Group

İstanbul İleri Excel Eğitimi: Vepa Group

​​​​​​​İstanbul’da Vepa Grup çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimi başarıyla tamamlandı.

İstanbul’da Vepa Grup çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Vepa Grup bünyesindeki farklı birimlerdeki çalışanların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, Excel Püf noktaları, Excel Özet Tablolar, Excel Düşeyara, Excel Eğer işlevi gibi konular detaylıca anlatıldı ve uygulama örnekleri ve Excel uygulama sınav soruları da çözüldü.
 

vidoport.com üyelikleri de açıldı.

Vepa Grup bünyesindeki çalışanların eğitimlerini, eğitim sonrasında da takip edebilmeleri için,  Online Excel ve Ms-Office derslerinin bulunduğu vidoport.com üzerinden eğitimleri de açıldı.

Excel, SQL Server, İleri ExcelExcel Raporlama ve PowerPointOutlook gibi konuları ‘da çalışanlar vidoport üzeriden izleyebilecekler.

Bu makale 596 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al