İstanbul İleri Excel Eğitimi: AYEDAŞ

İstanbul İleri Excel Eğitimi: AYEDAŞ

İstanbul AYEDAŞ çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel Eğitimimiz başarıyla tamamlandı

İstanbul AYEDAŞ çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimiz başarıyla tamamlandı. 2. grup olarak gerçekleşen İleri Düzey Excel eğitimimiz oldukça keyifli ve verimli bir şekilde bitirdik. AYEDAŞ Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği İleri Düzey Excel eğitiminde, Excel'in gelişmiş özellikleri ve kısayolları anlatıldı. Uygulamalı olarak gerçekleşen İleri Excel eğitimimizde, kısayollardan,  Excel'in Özet Tabloları oluşturma, Dilimleyciler ile çalışma, Grafikler oluşturma  konuları başarıyla anlatıldı ve uygulamaları yapıldı. 

Aşağıdaki ekran görüntüsü, gerçekleştirdiğimiz bir Pivot Tablo, Dilimleyici ve Grafik kullanımı örneğini hep birlikte yaptık.Excel'in gelişmiş özelliklerinden olan ve filtreleme yaptığınızda kalan değerlerin toplamları, ortalamaları gibi sonuçlarını bize veren Alttoplam işlevinin kullanımı eğitim de uygulamalı olarak anlatıldı. Eğer işlevi, İç İçe Eğer işlevi ve Rank.Eşit işlevlerinin kullanımları da Excel eğitimimizde anlatıldı. Kurumsal Excel eğitimlerimizden yararlanmak için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

Bu makale 611 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al