İstanbul İleri Excel Eğitimi: Ajwa Hotel Excel Eğitimi

İstanbul İleri Excel Eğitimi: Ajwa Hotel Excel Eğitimi

İstanbul Ajwa Hotel çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. Ajwa Hotel'de gerçekleşen Excel eğitimimiz 2 gün sürdü.

İstanbul Sultanahmet Bölgesinde bulunan ve 5 yıldız bir Hotel olan, Ajwa Hotel çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimiz tamamlandı. 2 gün, 12 saat süren ve Temel Excel konularından başlayarak, İleri Excel konularına değindiğimiz Excel eğitimimiz uygulamalı olarak Ajwa Hotel eğitim salonunda gerçekleşti. Anlatılan konuların uygulamalı olarak yapıldığı ve Excel uygulama sınav soruları ile desteklenen eğitimimiz sonrası da, Excel eğitimine katılanların Online Excel eğitimleri'de vidoport.com üzerinden açıldı. Temel-Orta Düzey Excel eğitimlerimizde, Excel'in günlük kullanımından başlayarak, kısayollar, kolaylıklar, Yüzde bulma, Sabitleme gibi kavramlar ile, Excel'de Sıralama, Excel'de Toplama yöntemleri, Filtreleme uygulama yapmak, Eğer İşlevi, Düşeyara İşlevi, Pivot Tablo oluşturma gibi konular anlatıldı.

İleri Excel Eğitimlerinde ise, bu konular daha da detaylandırılarak ve yeni konular eklenerek anlatılıyor. Excel eğitimlerimiz uygulama dosyaları üzerinden ilerlediği için, katılımcılar sürekli Excel ile uğraşmak zorunda kalıyorlar. Genel olarak Excel eğitimlerimizde anlatılan konuların pekişmesi için Excel eğitimlerimizde uygulama sınavı da yapıyoruz. Temel-Orta, İleri Excel eğitimlerinde anlatılan konuları kapsayan Excel uygulama sınavı soruları, eğitime katılanların öğrendikleri konuları tekrar etmelerini ve iyice pekşitirmelerini sağlıyor.

Genel olarak Excel eğitimlerimiz hakkında bilgi vermek gerekirse:
Temel ve Orta Düzey Excel eğitimleri: Temel ve Orta Düzey Excel eğitimlerimiz 1 veya 2 gün olarak düzenliyor. Eğer 3 günlük bir Eğitim programı yapılıyorsa, 1 gün Temel Excel, 2 gün İleri Excel olarak planlanabiliyor. İleri Excel Eğitimleri: İleri Excel eğitimleri 2 gün ve 12 saat olarak düzenleniyor.  İleri Excel eğitim içeriklerine buradan erişebilirsiniz. Excel Dashboard Raporlama Eğitimleri: 2 gün ve 12 saat olarak düzenleniyor. 
 
Kurumsal Excel eğitimleri için 0505 694 85 25 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. 

 

Bu makale 523 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al