İstanbul İleri Excel Eğitimi: Airties İleri Düzey Excel Eğitimi

İstanbul İleri Excel Eğitimi: Airties İleri Düzey Excel Eğitimi

Türkiye'nin en önemli teknoloji markalarından olan Airties çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimiz yüksek verim oranıyla tamamlandı.

Tüketicilere en iyi kablosuz ev deneyimini sunmayı görev kabul eden ve Türkiye ile birlikte çok sayıda farklı ülkede ofisleri bulunan ve Airties firmasının çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Temel-Orta Düzey Excel ve İleri Düzey Excel eğitimlerimizi, İstanbul ve İzmir lokasyonlarında başarıyla tamamladık. Airties çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği eğitimleriz 2 gün ve 12'şer saat üzerinden gerçekleşti.

vidoport.com üzerinden online sınav ile seviyeleri belirlenen çalışanların katıldığı gruplar, sayı bakımından çok kalabalık olmayınca, oldukça verimli bir şekilde eğitimler tamamlandı.

Hem Temel Düzey, hem de ileri düzey eğitimlerimiz Excel'in kısayolları ve yapılan işlemlerin kolay yolları anlatılarak başlıyor ve ileri düzeye doğru ilerliyor. Koşullu Biçimlendirmeler, Veri Doğrulama, Eğersay işlevi, Etopla işlevi, Çokeğersay işlevi, Çoketopla işlevi gibi işlevlerin anlatımından sonra, Eğer ve Düşeyara işlevleri anlatılıyor. Temel düzey Excel eğitimlerinde bu konuların detaylarına girilmezken, ileri düzey Excel eğitimlerinde temel düzeyin üstüne konular eklenerek ilerliyor.

vidoport.com üyelikleri açıldı
Gerek Temel ve Orta düzey, gerekse İleri Düzey Excel eğitimine katılanların, gördükleri konuları daha iyi anlayabilmeleri, yeni konular öğrenebilmeleri ve gördükleri ama kullanmayınca unuttukları konuları hatırlayabilmeleri için airties çalışanlarının vidoport.com üyelikleri açıldı.

Online Excel ve diğer konuların eğitim videolarının bulunduğu vidoport.com üzerindeki tüm eğitimleri, eğitimelere katılanlara ücretsiz açıyoruz. 


  

Bu makale 420 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al