İleri Düzey Excel 2019 Kitabım yayınlandı.

İleri Düzey Excel 2019 Kitabım yayınlandı.

Türkiye'nin en çok satan kitabı olan İleri Düzey Excel 2019 kitabı yayınlandı. Seçkin yayıncılıktan çıkan İleri Düzey Excel kitabı 543 sayfadan oluşuyor.

"Excel'i mutlaka öğrenmelisin", "Excel'i iyi kullanmak istiyorum", "Excel'de uzman olmak istiyorum" gibi ifadeleri mutlaka duymuşsunuzdur. İş dünyasının en çok kullanılan programı olan Microsoft Excel, her çalışanın bilmek ve iyi kullanmak istediği bir programdır. Excel'i öğrenmek için farklı kurslar olsa da, özellikle İstanbul gibi hayatın yoğun aktığı şehirlerde kursa gitmek, kursa gitmek için zaman harcamak, yoğun iş temposuyla çalışanların çok tercih ettiği bir durum değil. 

Excel'i öğrenmek için farklı seçeneklerden birisi vidoport.com gibi online eğitim sitelerinden yararlanmak, bir diğer seçenek ise de İleri Düzey Excel kitaplarından yararlanmak. Türkiye'de çok sayıda bulunmayan Excel kitapları arasında İleri Düzey Excel 2019 kitabı, vidoport.com üzerindeki 3 aylık Excel üyeliği ile birlikte, Excel'i öğrenmek, Excel'de kendinizi geliştirmek için çok güzel bir kaynak.Excel'de Sıralama, Filtreleme yapmaktan, kısayolları kullanmaya, Düşeyara formülünü kullanmaktan, Eğer formüllerini kullanmaya, Excel Özet Tablo oluşturmaktan, Excel grafikleri kullanmaya kadar tüm Excel konularını adım adım örnek dosyalar üzerinden ilerleyerek ve video destekli olarak öğrenebilirsiniz.

İleri Düzey Excel kitabını satın almak ve Excel eğitimlerine hemen başlamak için buradaki linke tıklayabilirisiniz.

vidoport.com üzerindeki Excel eğitimlerini bu kitap ile 3 ay boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz. Ücretsiz Excel eğitimlerinden yararlanmak için kitabın içindeki kodları kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin en çok satan Excel kitabı olan İleri Excel 2019 kitabını, 3 Ay Online Excel Eğitimi Hediyesi ve ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla hemen alın ve Excel'i öğrenmeye, keşfetmeye, geliştirmeye ve daha hızlı çalışmaya başlayın.

Bu makale 2447 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al