Ankara İleri Excel Eğitimi: Ziraat Katılım A.Ş

Ankara İleri Excel Eğitimi: Ziraat Katılım A.Ş

Ankara İleri Excel Eğitimimiz Ziraat Katılım çalışanları ile birlikte tamamladık. Ziraat Bankası Anakara Eğitim tesislerinde gerçekleşen eğitim'de İleri Excel konuları anlatıldı

Ziraat Katılım çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

İleri Excel eğitiminde, Excel'in kısayolları, kolay yöntemleri, Tablolar ile çalışma, Excel formülleri, Excel Toplama yapma gibi Temel Excel konuları ile birlikte, Excel'de Pivot Tablo oluşturma, Excel'de Eğer, Düşeyara İşlevi gibi konular detaylı olarak anlatıldı. 

Hazırlanan örnek Excel dosyaları üzerinden ilerleyen İleri Excel eğitiminde, Excel programının püf noktaları, çalışırken bilinmesi gereken Excel konuları gibi detaylar da anlatıldı. 

İleri Excel eğitimlerinde, anlatılan konuların daha iyi anlaşılması için, Uygulama sınavı da gerçekleştirildi. 
 

Bu makale 282 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al