İleri Excel Eğitimi Adana: Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş

İleri Excel Eğitimi Adana: Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş

Adana'da Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

TOROSLAR EDAŞ bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimizi başarıyla tamamladık 


Enerjisa'ya bağlı elektrik dağıtım şebekesi inşa, bakım ve işletme faaliyetlerini sürdüren bir şirket olan Toroslar EDAŞ, çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. 

Adana ile birlikte 6 İlde Elektrik dağıtım işi yapan Toroslar EDAŞ çalışanlarının katıldığı İleri Düzey Excel eğitiminde;

-Excel'de kısayollar ve kolaylıklar

-Koşullu Biçimlendirmeler

-Eğer İşlevinin kullanımı

-Düşeyara işlevinin kullanımı

-Özet Tablo oluşturma ve Kullanma 

gibi çok sayıda konu uygulamalı olarak anlatıldı. 

İleri Excel eğitimlerimiz, oldukça keyifli ve verimli olarak geçiyor.  Uzun sürede yaptıklarını daha kısa halde yapabilir hale geliyorlar. 

Eğitime katılanların gördükleri konuları unutmamaları ve yeni konuları da öğrenebilmeleri için Onlin Excel eğitim sitemiz olan  vidoport.com üzerindeki üyelikleri de açılarak, eğitimlerine 1 yıl daha devam etmeleri sağlandı. , 

Adana'da gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitiminden ekran görüntüleri...

İleri Excel Eğitimi Adana- Ömer BAĞCI

Adana da gerçekleştirilen İleri Excel eğitiminde Eğer işlevinin kullanımı, Eğersay  İşlevinin kullanımı, Etopla işlevinin kullanımı gibi Excel'in işlevleri ve ortak kullanımları anlatıldı. 

İleri Excel Eğitimi Adana- Ömer BAĞCI

Excel'de hücrelerde olağan dışı boşlukları silmek için kullanılan KIRP işlevi de Adana İleri Excel eğitiminde anlatıldı. 

İleri Excel Eğitimi Adana- Ömer BAĞCI

Adana İleri Düzey Excel eğitimininden örnekler:

İleri Excel Eğitimi Adana- Ömer BAĞCI-

Adana İleri Düzey Excel eğitimininden örnekler:

İleri Excel Eğitimi Adana- Ömer BAĞCI-vidoport

Adana İleri Düzey Excel eğitiminden örnekler:

 

Bu makale 540 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al