İleri Düzey Excel kitabı üyeliklerini vidoport.com üzerinden oluşturmak

İleri Düzey Excel kitabı üyeliklerini vidoport.com üzerinden oluşturmak

İleri Düzey Excel 2016 kitabına sahipseniz, vidoport.com üzerindeki Excel eğitimlerini izlemek için ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekiyor.

Türkiye'nin en çok satan Excel kitabı olan İleri Düzey Excel 2016 veya İleri Düzey Excel 2013 kitaplarına sahipseniz, vidoport üzerindeki Excel eğitimlerin videolarını 3 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz. Bu sayede kitapta okuduğunuz bilgilerin canlı örneklerini izleyerek, daha iyi pekiştirip ve kitapta olmayan - farklı eğitmenlerinde anlattığı Excel konularını da-  konuları da öğrenme şansı elde ediyorsunuz. 

İyi bir Excel kullanıcı olmayı hepimiz isteriz. Günün büyük çoğunluğunda kullandığımız Excel programının detaylarına hakim olmak, kısayollarını bilmek ve yaptığınız işleri Excel'de daha hızlı yapmak hepimizin istediği, hedeflediği bir amaçtır. İleri Düzey Excel 2016 kitabında anlatılan konular, tam da bu amaçlar için hazırlanmış ve adım adım sizi ileriye götürecek ve kısayolları, kolaylıklı gösterecek şekilde düzenlenmiştir. 

İleri Excel 2016 PDF dosyasına ulaşmak için bu linkte tıklayabilirsiniz. 

İleri Düzey Excel kitabını alarak, vidoport üzerinde bulunan tüm Excel eğitimlerini 3 ay boyunca ücretsiz izlemek için bu linkte tıklayabilirisniz. vidoport.com üzerinden aldığınız İleri Excel kitaplarında, vidoport üyeliğiniz otomatik olarak açılacaktır. dr.com.tr gibi farklı site ve kitapçılardan aldığınız kitaplarımızda ise aşağıdaki gibi üyeliğinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. 

İleri Düzey Excel kitaplarına sahip şanlı kişilerden biriyseniz, üyeliğinizi oluşturmanız için öncelikle vidoport.com üzerinde üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, Bilgiler penceresindeki Excel kitap kaydı seçeneğini kullanarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Adım adım kitap üyeliğinizi oluşturmak için;

1- vidoport.com adresine giriş yapın ve sağ üst taraftaki Kayıt Ol düğmesine tıklayın. 
Karşınıza Kayıt Ol penceresi açılacaktır. Buradaki alanları doldurarak, Kayıt işleminizi tamamlayınız. 

2- Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, ekranın sağ üst tarafındaki düğmeye tıklayın ve açılan menüden Adınızın ve mail adresinin bulunduğu noktanın üzerine tıklayın.

3- Karşınıza gelen pencerede  Excel Kitap Kaydı ifadesinin üzerine tıklayın. 

Karşınıza açılan pencerede, kitabınızı seçin ve karşınıza gelen soruları cevaplayarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. 


 

Bu makale 526 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al