Gaziantep İleri Excel Eğitimi: Sanko Hastanesi ve Sanko Üniversitesi Çalışanlarına yönelik Excel Eğitimi

Gaziantep İleri Excel Eğitimi: Sanko Hastanesi ve Sanko Üniversitesi Çalışanlarına yönelik Excel Eğitimi

Gaziantep Sanko Hastanesi ve Sanko Üniversitesi Çalışanlarına yönelik Excel Eğitimini başarıyla tamamladık. 4 Grup olarak düzenlenen Excel eğitimine, Hastane çalışanları ve Üniversite personeli katıldı.

Yoğun olarak Excel eğitimi gerçekleştirdiğimiz illerin başında Gaziantep geliyor. Çok sayıda Organize Sanayi Bölgesi olan Gaziantep'te, Sanko Üniversitesi çalışanlarının ve Sanko Üniversitesi çalışanlarının katıldığı Excel eğitimlerini başarıyla tamamladık. 4 grup olarak Sanko Üniversitesi Bilgisayar Labaratuarında gerçekleşen Excel eğitimlerinde, çalışanların yoğun olarak kullanıdığı Excel özelliklerinin kolaylıkları, kısayolları ve farklı yöntemleri anlatıldı. Sanko Üniversitesi ve Sanko Hastanesi çalışanlarının katıldığı Excel eğitiminde, Excel'in kısayolları, kolaylıkları, Sıralama yapma, Filtreleme yapma, Eğer işlevinin kullanımı, Düşeyara işlevinin kullanımı, Pivot Tablo oluşturma gibi işlemler anlatıldı. 

vidoport.com üzerinden üyelikler de açıldı. 
Sanko Üniversitesi personelinin, eğitimlerine devam edebilmeleri, gördükleri konuları daha iyi anlamaları için vidoport.com üzerinden üyelikleri de açıldı.  

Bu makale 745 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al