Gaziantep İleri Excel Eğitimi: Gaziantep Ticaret Odası Akademi Excel Eğitimleri

Gaziantep İleri Excel Eğitimi: Gaziantep Ticaret Odası Akademi Excel Eğitimleri

Gaziantep Ticaret Odası Akademi tarafından düzenlenen Excel eğitimimiz, GTO Eğitim salonunda başarıyla gerçekleştirildi.

Gaziantep Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren GTO Akademi tarafından düzenlenen İleri Düzey Excel eğtimimiz başarılı ve verimli bir şekilde tamamlandı. GTO Akademi'ye müracat eden GTO Üyesi firmaların çalışanlarının katıldığı Excel eğitiminde, Excel'in gelişmiş özellikleri adım adım, uygulamalı olarak anlatıldı. Kontenjanları önceden dolan İleri Excel eğitimi, Excel'in kısayolları, Kolaylıkları ile başlayarak, katılımcıların en çok zaman kaybettikleri işlerdeki pratik yollar ile ilerledi. 

Koşullu Biçimlendirmeler, Veri Doğrulama, Grafikler, Eğer işlevlerinin kullanımı, Düşeyara işlevinin kullanımı gibi Excel konuları ile ilerleyen Eğitim, anlatılan konuların daha da pekişmesi için Uygulama sınav soruları ile de desteklendi. vidoport üyeliklerinin de açıldığı eğitim sertifika töreni ile sona erdi.

 

Bu makale 261 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al