Gaziantep İleri Excel Eğitimi: GSMMMO Excel Eğitimi

Gaziantep İleri Excel Eğitimi: GSMMMO Excel Eğitimi

Deren Kurumsal ve Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen İleri Düzey Excel Eğitimi tamamlandı.

Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, Deren Kurumsal'ın organize ettiği ve İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Gaziantep SMMMO İleri Excel Eğitimini 5 grup olarak tamamladık. Gaziantep Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası eğitim salonunda düzenenlenen ve 5 grup olarak planlanan eğitimi, Gaziantep SMMMO odasına bağlı olan, Serbest Çalışan ve Bağlımlı Mali Müşavirlerin katılımıyla 2-11 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildik

GSMMMO'ya bağlı çalışan PRODES komisyonu üyelerinin öncülüğünde ve Oda yönteminin desteğiyle gerçekleşen eğitime, oda üyeleri yoğun katılım gösterdi. Aşağıdaki fotoğrafta'da bazı komisyon üyelerini görebilirisiniz. Eğitim boyunca organizasyonu sağlayan PRODES üyelerine ayrıca teşekkür ederim. 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir odaları, Ticaret Odaları, Ticaret Borsaları gibi bünyesinde çok sayıda üye barındıran kuruluşlar,  üyeleri için buna benzer türde sürekli eğitim düzenliyorlar. Kurumsal Excel eğitimleri için info@omerbagci.com.tr veya 0 505 6948525 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.  İleri Düzey Excel eğitimleri genel olarak 2 gün ve günde 6 saat üzerinden toplam 12 saat olarak gerçekleşiyor. 

  
Gaziantep'de düzenlenen eğitimlerimize Mali Müşavirler oldukça yoğun ilgi gösterdi. 8'er saatlik olarak planlanan eğitimde, Excel'in gelişmiş özellikleri ile birlikte, Mali Müşavirlerin kullandıkları dosyalar üzerinden uygulamalar yaptık. Eğitimde, Mali müşavirlerin kullandıkları muhasebe programlarından Excel'e veri aktardıklarında karşılaştıkları ve zaman kaybettikleri sorunlar üzerinde de yoğun olarak durduk. Hızlıca BA-BS kontrolü yapmak, iki mizanı karşılaştırmak, fatura listeleri üzerinde olan-olmayan fatura numaralarını ve bilgilerini bulmak gibi örnekler üzerinde çalıştık.Eğitim'de Excel'de iki mizan dosyasının karşılaştırlmasından, Fatura listelerinin karşılaştırılmasına kadar çok sayıda örnek uygulamalı olarak yapıldı. 

Gaziantep SMMMO Odası personeli ve Başkan ve yönetim kurulu üyelerine, Eğitimi organiza eden PRODES komisyonu üye SMMM'lerimize ve Deren Kurumsal çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. 

 

Bu makale 553 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al