Gaziantep İleri Excel Eğitimi: ÇİMKO Çimento İleri Düzey Excel Eğitimi

Gaziantep İleri Excel Eğitimi: ÇİMKO Çimento İleri Düzey Excel Eğitimi

ÇİMKO Çimento İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Çimko Çimento çalışanlarına yönelik olarak Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve Gaziantep Sanayi Odası eğitim merkezinin eğitim salonlarında gerçekleşen İleri Excel eğitimimiz 2 grup olarak tamamlandı. Oldukça verimli geçen İleri Düzey Excel eğitimlerinde anlatılan konular:

1- Excel'in kısayollarının kullanımı, Listeler, Tarih ve Saat ile çalışmak.
2- Excel'de Sıralama ve Filtreleme İşlemleri 
3- Sayfa Düzeni ile çalışmak, sayfaları yan çevirmek, başlıklarını sabitlemek ve yazdırma işlemi yaptığımızda, başlıkların her sayfanın başında çıkmasını sağlamak
4- Koşullu Biçimlendirmelerin kullanımı, tüm satırları boyamak,
5- Veri Doğrulama kullanımı ile hücrelere şartlar vermek
6- Eğersay, Etopla gibi işlevlerin kullanımı
7- Eğer işlevinin, iç içe Eğer işlevinin kullanımı, Eğer-Ve işlevlerinin kullanımları
8- Düşeyara işlevinin kullanımı
9- Tarih/Saat işlevlerinin kullanımı, Metin işlevlerinin kullanımları konuları
10- Pivot Tablo oluşturmak, Pivot tabloların özelliklerini kullanmak, Dilimleyicileri kullanmak gibi tüm konular detaylıca anlatıldı. 

Tüm bu konuların anlatıldığı A'dan Z'ye İleri Düzey Excel eğitim setimize ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz. 

Tüm Temel ve Orta düzey Excel ile İleri Düzey Excel eğitimlerinde yaptığımız Uygulama sınav sorularını konular ile birlikte paralel şekilde çözerek, anlatılan konuların daha akılda kalması sağlandı. 

vidoport.com üyelikleri açıldı.

Eğitime katılanların, gördükleri konuları tekrar hatırlamaları, yeni konular öğrenmeleri için vidoport.com üzerindeki üyelikleri açıldı. Çimko çalışanları, eğitimlerini vidoport.com üzerinden 1 yıl daha kesintisiz olarak sürdürerek, yeni konuları öğrenebilecekler. 

 

Bu makale 360 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al