Gaziantep İleri Düzey Excel Eğitimi: İpekyolu Kalkınma Ajansı Excel Eğitimi

Gaziantep İleri Düzey Excel Eğitimi: İpekyolu Kalkınma Ajansı Excel Eğitimi

Gaziantep İpekyolu Kalkınma Ajansı çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Gazinantep İpekyolu Kalkınma Ajansı çalışanlarına yöntelikolarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.  İpekyolu Kalkınma Ajansı egitim salonunda gerçekleşen İleri Düzey Excel eğitiminde, Excel'in kısayollarından gelişmiş özelliklerine kadar çok sayıda özelliği anlatıldı.

İş dünyasında yoğun olarak kullanılan Excel programını Temel ve Orta düzey, İleri Düzey Excel, Excel Dashboard Raporlama olmak üzere farklı şeklilde eğitimini veriyorum. Çalışanlar yoğun olarak Excel'i kullanıyorsa İleri Düzey Excel eğitimine katılabilirler.

İpekyolu Kalkınma Ajansı çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Excel eğitiminde olduğu gibi, İleri Düzey Excel Eğitimleri, Excel'in kısayolları ile başlıyor ve  adım adım ilerleyerek, Excel'de Sıralamalar, Filtrelemeler, Sayfa Düzeni ile çalışmak, Bölmeleri Dondurma gibi özellikler işleniyor. Eğersay, Etopla, Çokeğersay, Çoketopla gibi işlevlerin anlatılması ile ilerliyor.

İleri Düzey Excel eğitiminde anlatılan konuların tamamı, vidoport üzerinde ayrı bir eğitim seti olarak bulunuyor. Bu eğitim setini izleyerek, İleri Excel konularında anlatılan konulara hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İleri Düzey Excel eğitimlerini izlemek için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Kurumsal olarak İleri Excel eğitimi almak için info@omerbagci.com.tr veya 0 505 694 85 25 'den benimle irtibata geçebilirsiniz.

 


 

Bu makale 299 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al