Yalova, Hatay, Çerkezköy'de Temel ve İleri Excel Eğitimlerimizi tamamladık.

Yalova, Hatay, Çerkezköy'de Temel ve İleri Excel Eğitimlerimizi tamamladık.

Hatay Dörtyol'da faaliyet gösteren MMK Metalurji, Çerkezköy Kale Kilit, Yalova Sefine Gemi İnşaat ve Ankara Tarım Kredi Holding Excel eğitimlerimiz tamamlandı.

Eylül ayı içinde oldukça yoğun olarak gerçekleşen Excel eğitimlerimizi başarıyla tamamladık. Hatay Dörtyol, Yalova, Çerkezköy ve Ankara'da gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimlerimiz başarıyla tamamlandı. 

Hatay Dörtyol MMK Temel-Orta ve İleri Düzey Excel eğitimleri
Hatay Dörtyol'da faaliyet gösteren MMK Metarulji çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz, Temel-Orta ve İleri Düzey Excel eğitimlerimiz başarıyla tamamladık. Ankara Fokus Akademi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Excel eğitiminde, Excel'in Temel-Orta düzey konuları ve İleri Excel konuları detaylı bir şekilde anlatıldı. 

Çerkezköy Kale Kilit fabrikasında, The Unitech Akademi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz, Excel eğitimini de Kale Kilit çalışanları ile birlikte tamamladık. 2 gün süren Excel eğitimi Kale Kilit eğitim salonunda gerçekleştirildi. TEmel ve Orta Düzey Excel eğitimlerine, Excel'i kullanan kişilerin, daha etkin Excel kullanmalarını, Excel'in gelişmiş özelliklerine hakim olmayı sağlıyoruz. 

Yalova Sefine Gemi Yapım İleri Düzey Excel eğitimlerini tamamladık. Sefine Tersanesinde gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimizde, Excel'in kısayollarından, gelişmiş özelliklerine kadar, çok sayıda Excel konusu, detaylı ve verimli bir şekilde gerçekleşti. 

Ankara TK Holding Temel-Orta-İleri Düzey Excel eğitimleri, başarıyla tamamlandı. 
Tarım Kredi Holding çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Temel-Orta ve İleri Düzey Excel eğitimlerimiz başarıyla tamamlandı. TK Holding eğitim salonunda gerçekleşen Excel eğitimimiz 2 grup halinde düzenlendi. 

Bu makale 464 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al