Excel kullanmayı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Excel kullanmayı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Excel kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, nasıl bir yol izlemelisini?. Excel kullanmaya başlamak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel öğrenmek için kursa gitmeye gerek var mı?

Excel öğrenmek için ne yapmalısınız? Excel'i nasıl öğrenirsiniz.

Kuşkusuz ki iş dünyasında çalışanların en çok kullandığı programların başında Microsoft Excel programı geliyor. Firmalar, çalışanlarının iyi bir Excel kullanıcı olmaları için sık sık Excel eğitimleri düzenliyor.  

Excel'i kullanmayı öğrenmek için, kursa gitme, özel ders alma gibi farklı seçenekler olsa da, zamanınızı maksimum verimlilikle değerlendirmek, yolda zaman kaybetmemek için vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Excel giriş ve başlangıç eğitimlerimiz ücretsiz olarak izlenebiliyor. 

Bilgisayar kurslarında, özel eğitimlerde veya şirketinizin düzenlediği Excel eğitimlerine katıldığınızda anlatılan konuların tamamı ve daha fazlası vidoport.com üzerinde bulunmaktadır.  Bir kursta veya çalıştığınız iş yerinde Excel eğitimi aldığınızda, eğitim sonrasında gördüğünüz konuları kullanmadığınız için unutursunuz. vidoport.com ile bu sorununuz ortadan kalkar. 

Excel'i öğrenmek için Temel Excel öğrenme eğitim setlerimizden başlayabilir ve adım adım ilerleyebilirsiniz. Bu set videolarımızda, bildiğiniz konuları hızlı bir şekilde geçerek, bilmendiğiniz konular üzerinde çalışabilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki eğitimlerimizde anlatılan konuların örnek dosyalarına erişme şansınız da vardır. Basit örnekleri düzenlemek oldukça kolayken, uzun ve karmaşık dosyaları düzenleme yapmak için zaman harcamadan, vidoport üzerinden indirebilirsiniz. 

Bknz: vidoport üzerindeki dosyalar nasıl indirilir.

Excel'i öğrenmeye başlamak için, Giriş ve Başlangıç düzeyindeki Excel eğitim setlerimizde aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Excel Öğreniyorum - Temel Excel Eğitimleri video eğitim seti: Excel Öğreniyorum- Temel Excel eğitim videoları eğitim setimiz ile, Excel'i kullanmaya başlamaktan, Excel'in menülerini tanımayı, Excel'in kullanımını, Sayı Grubu, Hizalama grubu gibi sekmelerde bulunan düğmelerin görevlerini öğrenebilirsiniz. 

Excel'de İlerlemeye Başlamak-Orta Düzey Excel video eğitim seti: Excel'in Temellerini öğrendikten sonra, ilerlemeye başlamak için bu eğitim setimizde bulunan Excel eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Genel Excel kullanım eğitim videoları, Excel'de sıralama yapmak, Excel'de çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel'de filtreleme yapmak gibi konuları kapsayan eğitim videolarımız ile Excel kullanımında acemiliği üzerinden atarak, Excel'de uzmanlaşmaya başlarsınız.

Excel Kısayolları, Püf Noktaları video eğitim seti: Excel'i detaylı olarak kullanmaya başladıktan sonra, bir kolaylıklar dünyası olan Excel programının kısayollarını, Püf noktalarını bu eğitim setimiz ile öğrenebilirsiniz.  Excel kullanan herkes, daha hızlı ve verimli bir Excel kullanmak ister. Excel kısayolları eğitim setimiz ile Excel'i kullanırken, kullanabileceğiniz bir çok kısayolu ve Excel kolaylıklarını öğrenebilirsiniz. 

Excel'de A'dan Z'ye Grafikleri Öğrenmek video eğitim seti: Excel öğrenmeye başladığınızda, bir müddet sonra grafikler'i kullanmaya ihtiyaç duyarsınız. Oluşturduğunuz Excel Raporlama ekranlarında grafiklerin doğru konumlandırılması oldukça önemlidir. Doğru grafik türünü, doğru tabloda kullanmak oldukça zor bir iştir. Bu eğitim setimiz ile Excel Grafiklerin kullanımını A'dan Z'ye öğrenebilirsiniz.

vidoport.com üzerindeki eğitimlere https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/ erişebilirsiniz. Buradaki eğitim setlerimizi sırayla izleyebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

Kurumsal olarak Excel eğitimini almak için info@omerbagci.com.tr adresinen benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu makale 1191 kişi tarafından okundu