Excel Düşeyara işlevinde Joker karakter nasıl kullanılır

Excel Düşeyara işlevinde Joker karakter nasıl kullanılır

Excel'in en çok kullanılan işlevlerinin başında gelen Düşeyara İşlevinde Joker karakter nasıl kullanılır? Excel Düşeyara işlevinde aradaki bir değeri nasıl buluruz.

Excel'in en sık kullanılan işlevlerinin başında gelen Düşeyara işlevinde hücrenin içindeki bir değeri buldurmak isteyebilirsiniz.  Excel'in Düşeyara kullanımında pek alışkın olmadığımız Joker karakter kullanımının nasıl yapıldığını aşağıdaki eğitim videosundan izleyebilirsiniz. Excel'in Düşeyara işlevinin diğer eğitim videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.  Vidoport üzerindeki Düşeyara işlevinin kullanımın anlatıldığı eğitim videolarımız ayrı bir set olarak düzenlenmiştir.

Düşeyara Nasıl kullanılır, A'dan Z'ye Düşeyara eğitimleri

İyi bir Excel kullanıcısı olmak için DÜŞEYARA işlevini mutlaka bilmeniz gerekir.  

Bu makale 617 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al