Eskişehir İleri Excel Eğitimi: JMS Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş

Eskişehir İleri Excel Eğitimi: JMS Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren JMS Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş'de gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

1978 yılında JAMAK adıyla Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde jant ve makinaları imalatı yapmak üzere kurulan ve 2003’ten bu yana faaliyetlerine 10.000 m2 kapalı, toplam 28.000 m2 alan üzerinde kurulu fabrika sahasında devam eden JMS Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş'de gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimi yüksek verimlilik ve memnuniyet oranı ile tamamlandı.

Excel'in gelişmiş özelliklerin olan Pivot Tablo oluşturma, Eğer işlevleri, Düşeyara İşlevleri, İndis ve Kaçıncı Kullanımı, Hedef Ara, Çözücü gibi özelliklerinin anlatıldığı İleri Excel eğitimimiz 2 gün sürdü. 


vidoport.com üyelikleri de açıldı. 


Eskişehir JMS Makina'da gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimi sonrasında, Excel eğitimlerine online olarak devam edebilmeleri için Online Excel ve Ms-Office eğitimlerimizin bulunduğu vidoport.com üzerinden üyelikleri de aktif hale getirildi. 

 

Kurumsal olarak Excel, İleri Excel, Excel Dashboard Raporlama eğitimi almak için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

İleri Excel eğitim referanslarımıza buradan ulaşabilir, güncel özgeçmiş bilgilerime bu linkten bakabilirsiniz. 


 

 

Bu makale 108 kişi tarafından okundu