Kitaplar

İleri Düzey Excel 2016 Kitabı

Excel programını kullanıyor ve Excel'in gelişmiş özelliklerini kullanarak, Etkin bir Excel kullanım becerisine sahip olmak istiyorsanız Yeni sürüme göre güncellenmiş 8. baskısını yapan bu kitap tam size göre.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel konusunda uzman olursunuz.

Türkiye'nin En geniş ve güncel Online Excel eğitim sitesi olan vidoport.com'dan Ücretsiz üyelik hakkı da kazandıran bu kitap ile Excel'de Koşullu Biçimlendirmelerden, veri doğrulama kullanımına, Özet tablolardan Makrolar kullanımına, EĞER İşlevini kullanımından, ÇOKETOPLA gibi işlevlerin kullanımına kadar işlevleri ve işlevlerin ortak kullanımlarını ve Dashboard Rapor oluşturma yöntemlerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Konularına göre dağıtılmış ve toplu olarak da bulunan ipuçları ile Excel'de bilmediğiniz konulardaki Kısa yolları öğrenebilir ve bunların eğitimlerini online olarak izleyebilirsiniz.

Konu Başlıkları
*Adları Kullanmak
*Koşullu Biçimlendirmeler Yapmak
*Özet Tabloları Kullanmak
*Hedef Ara ve Senaryoları Kullanmak
*Alt Toplamlar Almak
*Grafikler İle Çalışmak
*3B Haritalar Oluşturmak
*İşlevleri Kullanmak
*İşlevlerin Ortak Kullanımları
*Makroları Kullanmak
*Excel Çözücüyü Kullanmak
*Klavye Kısayolları
*İleri Düzey Uygulamalar
*Fonksiyonların İngilizce– Türkçe Karşılaştırmaları
*Dashboard Raporlar Oluşturma

İleri Düzey Excel 2016 8. Baskı kitabımızı satın aldığınızda vidoport.com üzerindeki tüm Excel eğitimlerine 3 ay boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz. Oldukça geniş Excel eğitim videolarına sahip olan vidoport.com'da Excel'in başlangıçtan- ileri seviyeye kadar, püf noktalarından- uzmanlık eğitimlerine kadar tüm konularını bulabilirsiniz.


İleri Düzey Excel 2013 Kitabı

''İleri Düzey Excel 2013'' kitabının 5. baskısına göre yeniden güncellenmiş olan bu kitabı aldığınızda, online Excel eğitimlerimizden 1 yıl boyunca ÜCRETSİZ olarak yararlanabilirsiniz. Excel’de Koşullu Biçimlendirmelerden Veri Doğrulama kullanımına, Özet Tablolardan Makrolar kullanımına, EĞER işlevinin kullanımından ÇOKETOPLA gibi işlevlerin kullanımına kadar, işlevleri ve işlevlerin ortak kullanımlarını adım adım uygulamalı olarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
 
İleri Düzey Excel eğitimlerinde anlatılan konuları kapsayan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan, Excel bilgilerinizi ileri düzeye taşıyabilir ve Excel konusunda uzman olabilirsiniz. Konularına göre dağıtılmış olan ipuçları ile Excel’de bilmediğiniz konulardaki kısayolları öğrenebilir ve bunların eğitimlerini online olarak ücretsiz izleyebilirsiniz.
 
''İleri Düzey Excel 2013'' kitabının 6. baskısında şu konular yer almaktadır:
 
Adları Kullanmak
Koşullu Biçimlendirmeler Yapmak
Özet Tabloları Kullanmak
Hedef Ara ve Senaryoları Kullanmak
Alt Toplamlar Almak
Grafikler İle Çalışmak
İşlevleri Kullanmak
İşlevlerin Ortak Kullanımları
Makroları Kullanmak
Excel Çözücüyü Kullanmak
VBA’ya Giriş
Klavye Kısa Yolları
İleri Düzey Uygulamalar
Fonksiyonların İngilizce-Türkçe Karşılaştırmaları
 
En iyi Excel kitapları arasında bulunan ''İleri Düzey Excel 2013'' kitabı ile birlikte, vidoport.com üzerinden Excel Giriş, Orta Düzey - İleri Düzey Excel, Excel İşlevleri, Excel Uzmanlık konularının anlatıldığı Excel Üyeliği’ne 3 ay boyunca ÜCRETSİZ sahip olarak, kitapta anlatılan konuların videolarını izleyebilir; örnek dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz.