Denizli İleri Excel Eğitimi: Denizli Ticaret Borsası Excel Eğitimi

Denizli İleri Excel Eğitimi: Denizli Ticaret Borsası Excel Eğitimi

Denizli Ticaret Borsası çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel Eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Ticaret ve Sanayi Odaları Excel Eğitimi

Ticaret ve Sanayi Odası çalışanları ve Üye firma çalışanları için Excel eğitimleri veriyorum. Gaziantep Ticaret Odası Akademi, Gemlik Ticaret Odası Eğitimleri ile Denizli Ticaret Borsası çalışanlarına yönelik olarak düzenlediğimiz Excel eğitimimiz tamamlandı.

Denizli Ticaret Borsası çalışanlarının katıldığı Excel eğitimi, Ticaret Borsasının eğitim salonunda uygulamalı olarak gerçekti.

Denizli Ticaret Borsası çalışanlarının katıldığı Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, Hızlı hareket etme yöntemleri, Eğersay işlevi ve kullanımı, Etopla işlevi ve kullanımı, diğer Excel işlevlerinin kullanımı, Koşullu Biçimlendirmelerin tablolarda uygulanması, en yüksek değerlerin işaretlenmesi, veri çubuklarının kullanılması gibi koşullu biçimlendirme detayları, Veri Doğrulama ile açılır hücre kutuları oluşturma gibi Excel’in özellikleri anlatıldı.  Excel’de metni sütunlara dönüştürmek, tarih formatındaki bilgileri metin formatına dönüştürmek yada metin formatındaki bilgileri, tarih veya sayı formatına dönüştürmek gibi Excel özellikleri anlatıldı.

Excel’de en sık kullanılan ve her Excel kullanıcısının bilmesi gereken işlevlerin başında gelen Eğer işlevinin kullanımı, Düşeyara işlevinin kullanımı ve Excel’de raporlama amacıyla kullanılan Pivot Tablolar oluşturma gibi konular, örnek dosyalar üzerinden uygulamalı olarak anlatıldı.

İleri Excel eğitimlerinde, anlatılan konuların daha iyi anlaşılması için, Excel uygulama sınav soruları ile, konuların tekrarları da her Sanayi ve Ticaret Odası Excel eğitiminde olduğu gibi, bu Excel eğitiminde de yapıldı.  

Ticaret Odası gibi bünyelerinde çok sayıda işletmeyi barındıran kurumlar, kendi çalışanları ve üye firma çalışanları için Excel eğitimleri düzenliyor. Genel olarak ileri Excel eğitimi olarak gerçekleşen İleri Excel eğitimleri 2 gün ya da 3 gün sürüyor.  

Farklı illerde bulunan Sanayi Odaları da, çalışanları ve üye firma çalışanlarına yönelik olarak Excel, Word, PowerPoint, Outlook gibi eğitimler de düzenleyebilir.

 

Online Excel eğitimleri için vidoport.com üyelikleri açılıyor


Sanayi ve Ticaret Odası Excel eğitimleri sonunda online Excel eğitimlerinin alınabildiği, eğitim sitemiz olan vidoport.com üzerinden de Excel eğitimlerine katılanlara üyelikler açılıyor. Açılan Online Üyelikler sayesinde, eğitime katılanlar, eğitimlerine devam edebiliyor.

İleri Excel eğitimi düzenlemek ve bilgi almak için info@omerbagci.com.tr e-posta adresi ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu makale 607 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al