Denizli İleri Düzey Excel Eğitimleri: Denib Akademi Excel eğitimleri

Denizli İleri Düzey Excel Eğitimleri: Denib Akademi Excel eğitimleri

Denizli Denib Akademi tarafından düzenlenen Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. Üye firma çalışanlarının katıldığı Excel eğitimi 2 gün ve 12 saat sürdü.

Denizli İhracatçıları Birliği bünyesinde kurulan ve üye firmaların çalışanlarına yöntelik mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri düzenleyen Denib Akademi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. Denizli Denib eğitim salonunda gerçekleşen İleri Düzey Excel eğitimi günde 6 saat üzerinden 2 gün, 12 saat sürdü. 

Denizli'de gerçekleşen Excel eğitiminde, Excel'in kısayolları, kolaylıkları ile gelişmiş özellikleri anlatıldı. İleri Excel eğitiminde, Düşeyara kullanımı, Pivot Tablo oluşturma kullanımı, Eğer işlevinin kullanımı gibi çok sayıda Excel özelliği uygulamalı olarak anlatıldı.

Firmaların düzenlediği İleri Düzey Excel eğitimleri, katılımcıların Excel'i daha iyi kullanmasını hedefliyor. Çok geniş bir yapıya ve çok sayıda kısayola sahip olan Excel programının yapabilecekleri, kullanan kişinin iş yeteneğine, zeka düzeyine ve Excel bilgisine bağlı olarak değişiyor. İstatistik, Matematik, Fizik, Ekonometri, Mühendislik okumuş olan çalışanlar çok daha farklı raporlar oluşturabiliyorlar. 

Eğitime katılanların eğitimlerine devam edebilmeleri için vidoport.com üzerinden üyelikleri açıldı. 


 

Bu makale 693 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al