Antalya İleri Düzey Excel Eğitimi: The Land of Legends Kingdom Otel Excel eğitimleri

Antalya İleri Düzey Excel Eğitimi: The Land of Legends Kingdom Otel Excel eğitimleri

Antalya Antalya İleri Düzey Excel Eğitimi: The Land of Legends Kingdom Otel çalışanlarına yönelik düzenlemiş olduğumuz Excel eğitimimiz, Legends Otel eğitim salonunda gerçekleşti.

The Land of Legends Kingdom Otel çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimizi başarıyla tamamladık. Oldukça geniş bir yapısı ve konsepti olan Legend Otelin Raporlama, Eğitim, İk bölümü çalışanları ile Excel'in temel özellikllerinden, gelişmiş özelliklerine kadar tüm konuları adım adım işleyerek, daha iyi bir Excel kullanıcısı olmaları yolunda hızlı ve önemli adımlar attık. 

İleri Excel eğitimi aldıracak firmaların dikkat etmeleri gereken noktalar nelerdir?

İleri Düzey Excel eğitimi yada İleri Excel konularına hakim olmak her çalışanın istediği bir özellik. İleri Düzey Excel eğitimlerinde anlatılan konular, eğitim firmasından eğitim firmasına, Excel eğitmeninden, Excel eğitmenine değişiklik gösteren bir yapıya sahip. Excel eğitimi aldırmak isteyen firma, aşağıdaki üç konuya dikkat etmelidir.

Eğitimin içeriği: Excel eğitimi aldırmak isteyen firma, katılımcıları belirledikten sonra, - Excel eğitimine katılacakların düzeyleri ne kadar birbirine yakın olursa, eğitim o kadar verimli geçer- anlatılacak konuları eğitimen ile belirlemelidir. Firmanın yapısını, yaptığı işi, çalışanların durumunu ve düzeyini eğitmene göre, ik birimi çok daha iyi bildiğinden, içerikten gereksiz konular çıkarılmalıdır. Her konuyu anlatmak yerine, en çok kullanacakları konuları iyi öğrenmeleri ve alt yapılarının sağlam olması daha önemlidir.

Eğitmenin Özgeçmişi: Eğitimi verecek olan eğitmenin tecrübesi ve piyasa deneyimi olması eğitimin verimli geçmesini belirleyen en önemli kıstastıs. Eğitmen sınıfta zayıf kalırsa, eğitim direk kopar ve katılımcılar sınıfı terk etmeye başlar. Excel eğitimi düzenlemek için eğitim verecek eğitmeni özgeçmişine dikkat etmeli ve referans listesinden eğitim verdiği kurumlar ile görüşülmelidir.

Eğitime katılacakların durumu: Excel ve diğer eğitimlere katılacakların, mümkün olduğunca işten uzaklaşmaları ve eğitime odaklanmaları gerekmektedir. Eğitim boyunca katılımcılara yapılan telefon aramaları, mail gönderimleri, katılımcıları Excel eğitimlerinden kopmalarını sağlamakta, verimlilik düşmektedir.
Excel eğitimlerinin eğitim sonrasında da devam etmesi.

Online Excel eğitimleri ile vidoport.com sitesi ile, eğitime katılanların, kullanmadıkları için unuttukları konuları, tekrar hatırlamaları, yeni konular öğrenebilmeleri için online eğitim desteği şarttır.

The Land of Legends Kingdom Otel çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Excel eğitiminde, Excel’in kısayolları ile başlayarak, klavye kullanımları, Eğer İşlevinin kullanımı, İç İçe Eğer kullanmak, Düşeyara işlevlerini kullanmak gibi gelişmiş Excel konularını her birlikte işledik. Eğitimlerin daha kalıcı olması için de vidoport.com üyeliklerini aktif hale getirdik. 

Bu makale 642 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al