Antalya Excel Raporlama Eğitimleri: Otel Land of Legends Theme Park Excel Eğitimleri

Antalya Excel Raporlama Eğitimleri: Otel Land of Legends Theme Park Excel Eğitimleri

Otel Land of Legends Theme Park çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimlerini başarıyla tamamladık.

Antalya Otel Land of Legends Theme Park çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Excel ve PowerPoint eğitimlerini verimli bir şekilde tamamladık. Excel'i yoğun bir şekilde kullanan çalışanlar ile gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimlerinde, Excel'in Pivot Tablo, Grafikler, Çoketopla İşlevinin kullanımı, Raporlama modellerinin oluşturulması gibi Excel konuları ile, PowerPoint'te slaytların hazırlanması, animasyonların düzenlenmesi, slayt yerleşimlerinin nasıl olması gerektiği konuları detaylı olarak anlatıldı.

Kurumsal Excel eğiitimleri için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

Bu makale 690 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al