Ankara Temel-Orta Excel Eğitimi: WYG Excel Eğitimi

Ankara Temel-Orta Excel Eğitimi: WYG Excel Eğitimi

WYG Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz Temel ve Orta Düzey Excel eğitimimiz, WYG Türkiye eğitim salonunda başarıyla gerçekleştirildi.

Çalışanların Excel'i daha iyi kullanmaları için oldukça yararlı bir eğitim olan Temel ve Orta Düzey Excel eğitimlerimiz, Excel'i kullanan ve daha iyi bir Excel kullanıcısı olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bir programdır. Genel olarak 12 saat süren Excel eğitimlerimizde, Excel'in kısayolları, kolaylıkları, en sık kullanılan işlevleri ile Düşeyara, Eğer gibi işlevleri ve Pivot Tablo konuları anlatılıyor. 
 
WYG Grup bünyesinde yer alan, bir Proje Yönetimi ve Teknik Danışmanlık firması olan ve WYG International’ın bir iştiraki olarak kurulan, WYG Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz Temel ve Orta Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. WYG Türkiye eğitim salonunda 2 grup olarak gerçekleşen Excel eğitimimiz 12 saat olarak düzenlendi. Excel eğitimimizde,

- Günlük Excel kullanımını hızlandıracak Excel'in kısayolları
- Excel'de tablolar ile çalışmak, tabloların hızlı bir şekilde biçimlendirilmesi,
- Excel'de Hesaplama seçeneklerinin kullanımı
- Excel'de Yüzdelik değişimi bulmak, Yüzdelik dilimi bulmak
- Sıralama seçeneklerini kullanmak, 
- Filtreleme yapmak, Filtrelemelerin kolay yolları
- Eğersay, Etopla gibi temel işlevler
- Eğer İşlevinin kullanımı
- Düşeyara işlevinin kullanımı
- Özet Tabloların kullanımı
- Grafiklerin kullanımı konuları anlatıldı. 

2 grup olarak gerçekleşen Excel eğitimiz, günde 3 saat üzerinden 4 gün sürdü. 2 grup olarak art arta düzenlenen eğitimlerde grupları 3'er saatlere bölerek, 4 gün üzerinden düzenleyebiliyoruz. Bir grup sabah 3 saat olarak eğitim alırken, diğer grup öğleden sonra 3 saat olarak düzenleniyor. Aynı konular anlatıldığı için, bir grubu kaçıranlar, diğer gruba katılabiliyor. 


Kurumsal olarak Excel eğitimi düzenlemek için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz

Bu makale 394 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al