Ankara Temel-Orta Düzey Excel Eğitimi: Corena İlaç Excel Eğitimi

Ankara Temel-Orta Düzey Excel Eğitimi: Corena İlaç Excel Eğitimi

Ankara Corena İlaç'da düzenlediğimiz Temel ve Orta Düzey Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği Temel ve Orta düzey Excel eğitimimiz 12 Saat ve 2 gün sürdü.

Tüm dünyada sağlık kalitesinin iyileştirilmesine aktif olarak katkıda bulunmak olan ve Sağladığı geniş ve markalı ve jenerik alternatif ilaç yelpazesi ile mümkün olduğunca fazla insana ulaşmasını sağlayan Corena İlaç Toptancısı çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Temel ve Orta Düzey Excel eğitimimiz Corena eğitim salonunda gerçekleştirildi. Corena çalışanlarının yoğun ilgli gösterdiği eğitimde, Excel'in Temel ve orta düzey konuları uygulamalı olarak anlatıldı.

Yoğun olarak Excel kullanan çalışanların Excel'i daha etkin kullanması için, düzenlenen Temel ve orta düzen Excel eğitiminde:

- Excel'in temel hesaplama teknikleri
- Excel'de biçimlendirme teknikleri
- Sıralama teknikleri,
- Filtreleme teknikleri,
- Sayfa yapısı ile çalışmak,
- Bölmeleri Dondurmak
- Hücrelerdeki Boşluklar ile çalışmak, Boşluk içeren hücreleri seçme, renklendirme, silme gibi işlemler, 
- Hizalama teknikleri ve hücreleri Birleştir ve Ortala yapmadan birleştirme,
- Eğersay, Etopla gibi işlevlerin kullanımı.
- Eğer, İç İçe Eğer kullanımları
- Düşeyara işlevinin kullanımı
- Pivot Tablolar oluşturmak ve detaylarına bakmak
- Filtreleme yapınca kalan değerlerin toplamlarını almak, ortalamalarını bulma,
- Grafikler çizmek. 

gibi konular anlatıldı. 2 gün 12 saat süren Temel ve Orta düzey Excel eğitiminde, tüm Excel eğitimlerinde yaptığımız gibi, Excel uygulama sınav soruları ile de anlatılan konuların pekişmesi sağlandı. 

İleri Düzey Excel kullanacaklarının, eksiklerinin giderilmesi ve daha iyi bir Excel kullanıcısı olmaları için düzenlenen Temel-Orta Düzey Excel eğitimlerimiz, Excel'i kullanan ve detaylarına hakim olmayan kullanıcıların, detayları öğrenmesi ve daha iyi/daha verimli bir Excel kullanıcısı olması için bilmesi gereken konuları kapsıyor.  

Temel-Orta Düzey, İleri Düzey ve Excel Raporlama eğitimleri için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu makale 373 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al