Ankara Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Merkezi PowerPoint Eğitimi

Ankara Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Merkezi PowerPoint Eğitimi

Tarım Kredi Kooperatifleri genel merkez çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz PowerPoint eğitimi başarıyla tamamlandı.

Sunum programlarının vazgeçilmezi olan PowerPoint kullanımı iş hayatında oldukça önemlidir. Her çalışan Excel programı gibi, PowerPoint programını kullanmayı öğrenmek, iyi kullanmak ve profesyonel sunumlar oluşturmak ister. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Merkez çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz PowerPoint eğitimi başarıyla tamamlandı. PowerPoint'i kullanma, sunumlar oluşturma, slayt geçişlerini düzenleme, slaytlarınızda bölümler oluşturma gibi çok sayıda gelişmiş özelliğinin anlatıldığı PowerPoint eğitimimiz, Ankara'da ve Tarım Kredi Genel Merkezi eğitim salonunda gerçekleşti.PowerPoint programı, kuşkusuz sunum oluşturmak için kullanılan en iyi ve en yaygın programların başında geliyor. Hemen hemen herkesin, Excel gibi, az-çok bilgisi olsa da, PowerPoint, kendi içinde çok sayıda detayı barındıran ve detayları çok da bilinmeyen bir programdır. Genel olarak basit düzeyde kullanılsa da, kurumsal bir sunum hazırlamak için oldukça zaman, bilgi ve emek isteyen bir iştir. Özellikle kurumsal, yönetimsel sunumlar yapmak için, zaman ve iyi bir PowerPoint bilgisi gerekir. 

A'dan Z'ye PowerPoint öğrenmek, diğer sunum programı olan Prezi programını öğrenmek için vidoport.com üzerindeki Sunum oluşturma eğitimlerini, aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. vidoport üzerindeki PowerPoint eğitimlerini farklı eğitmenlerimizin anlatımıyla izleyebilir ve öğrenebilirsiniz. İyi bir sunum hazırlamak için, iyi bir Excel bilgisinin olması önemlidir. Excel'deki raporların PowerPoint sunumlarında kullanıldığını düşünürsek, sunumlarda kullandığınız tabloların düzgün olması, sunumlardaki Excel tablolarınızda Koşullu Biçimlendirmeleri kullanmanız, grafikleri düzgün olarak kullanmanız, daha etkileyici sunumlar yapmanız için önemlidir. 


PowerPoint Eğitimleri genel olarak 2 gün ve 12 Saat olarak gerçekleştiriliyor. PowerPoint eğitimi almak için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz. 
 

Bu makale 457 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al