Ankara İleri Excel Eğitimi: Tarım Kredi Genel Merkezî

Ankara İleri Excel Eğitimi: Tarım Kredi Genel Merkezî

Ankara'da Tarım Kredi Koperatifi Genel Merkez çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Ortaklarının ve genel anlamda Türk çiftçisinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya dönük mal ve hizmetleri zamanında, güvenilir, kaliteli ve uygun şartlarda sağlamayı ve ürünlerini pazarlamayı, Türk tarımını çevreye ve doğaya saygılı, sürdürülebilir en üretken sektör yapmayı amaçlayan Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Merkez çalışlarına yöntelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimi Ankarada başarıyla tamamlandı. 
 Ankara İleri Düzey Excel Eğitimi- Tarım Kredi

Ankara Gazi Üniversitesinde gerçekleştirilen İleri Düzey Excel eğitiminden Excel'in gelişmiş özellikleri ve genel kullanımı detaylıca anlatıldı. 

Tarım Kredi Kooperatifi Genel Merkez Çalışanlarına vidoport.com üyelikleri açıldı.

Tarım Kredi Genel Merkez çalışanlarının aldıkları eğitimlere devam edebilmeleri ve Excel'de öğrendikleri konuları tekrar edebilmeleri ve Excel VBA Kullanımı, Excel Dashboard Raporlama eğitimleri gibi Excel konularında da kendilerini geliştirebilmeieri için vidoport.com üyelikleri açıldı. 

Excel'i daha etkin kulllanmak, Excel kullanmayı öğrenmek için vidoport.com eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. vidoport.com Excel'i öğrenmek, Excel'de kendisini geliştirmek isteyenler için vazgeçilmez bir kaynaktır. 

Kendiniz Excel, İleri Excel konularında, kendisini geliştirmek isteyenlerin ihtiyaç duyduğu Excel, SQL, Web ProgramlamaMuhasebe ve Ms-Office Programlarının eğitim videolarının bulunduğu bir online eğitim sitesidir. 

Bu makale 440 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al