Ankara İleri Excel Eğitimi: Tarım Kredi Genel Merkezî

Ankara İleri Excel Eğitimi: Tarım Kredi Genel Merkezî

Ankara'da Tarım Kredi Koperatifi Genel Merkez çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Ortaklarının ve genel anlamda Türk çiftçisinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya dönük mal ve hizmetleri zamanında, güvenilir, kaliteli ve uygun şartlarda sağlamayı ve ürünlerini pazarlamayı, Türk tarımını çevreye ve doğaya saygılı, sürdürülebilir en üretken sektör yapmayı amaçlayan Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Merkez çalışlarına yöntelik olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimi Ankarada başarıyla tamamlandı. 
 Ankara İleri Düzey Excel Eğitimi- Tarım Kredi

Ankara Gazi Üniversitesinde gerçekleştirilen İleri Düzey Excel eğitiminden Excel'in gelişmiş özellikleri ve genel kullanımı detaylıca anlatıldı. 

Tarım Kredi Kooperatifi Genel Merkez Çalışanlarına vidoport.com üyelikleri açıldı.

Tarım Kredi Genel Merkez çalışanlarının aldıkları eğitimlere devam edebilmeleri ve Excel'de öğrendikleri konuları tekrar edebilmeleri ve Excel VBA Kullanımı, Excel Dashboard Raporlama eğitimleri gibi Excel konularında da kendilerini geliştirebilmeieri için vidoport.com üyelikleri açıldı. 

Excel'i daha etkin kulllanmak, Excel kullanmayı öğrenmek için vidoport.com eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. vidoport.com Excel'i öğrenmek, Excel'de kendisini geliştirmek isteyenler için vazgeçilmez bir kaynaktır. 

Kendiniz Excel, İleri Excel konularında, kendisini geliştirmek isteyenlerin ihtiyaç duyduğu Excel, SQL, Web ProgramlamaMuhasebe ve Ms-Office Programlarının eğitim videolarının bulunduğu bir online eğitim sitesidir. 

Bu makale 331 kişi tarafından okundu