Ankara İleri Excel Eğitimi: Gülbenk Danışmanlık İleri Excel Eğitimi

Ankara İleri Excel Eğitimi: Gülbenk Danışmanlık İleri Excel Eğitimi

Ankara Gülbenk Danışmanlık'ta gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimizi başarıyla tamamladık.

Ankara'da Gülbenk Danışmanlık çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimizi başarıyla tamamladık. Oldukça keyifli ve verimli geçen Eğitimimizde, konusunda uzman bir ekip ile, Excel'in sırlarını, kısayollarını, gelişmiş özelliklerini birlikte keşfettik.

3 gün süren Excel eğitimimiz, Gülbenk Danışmanlığın eğitim sınıflarında gerçekleşti. Excel'in Kısayolları, kolaylıkları, Pivot Tabloları gibi konularının anlatıldığı eğitim sonunda, eğitime katılanlara vidoport.com üzerinden online Excel eğitim video üyelikleri de açıldı.

Gülbenk Danışmanlığın Youtube kanalı olan GLB TV kanalını takip etmenizi öneririm. Konusunda uzman bir ekibin hazırladığı videolar ile iş dünyası, teşvikler gibi mali ve hukuki konularda, derinlemesine bilgi edinebilirsiniz.


 

Bu makale 319 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al