Ankara İleri Excel Eğitimi: Başkent Elektrik

Ankara İleri Excel Eğitimi: Başkent Elektrik

Başkent Elektrik Ankara'da gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. İleri Düzey konular işlendi ve vidoport üyelikleri açıldı.

Başkent Elektrik bünyesindeki farklı birimlerdeki çalışanların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, Excel Püf noktaları, Excel Özet Tablolar, Excel Düşeyara, Excel Eğer işlevi gibi konular detaylıca anlatıldı ve uygulama örnekleri yapıldı.

vidoport.com üyelikleri de açıldı.

Başkent Elektrik çalışanlarının eğitimlerini, eğitim sonrasında da takip edebilmeleri amacıyla Online Excel ve Ms-Office derslerinin bulunduğu vidoport.com üzerinden eğitimleri de açıldı.

Excelİleri ExcelExcel Raporlama ve PowerPointOutlook gibi konuları ‘da çalışanlar vidoport üzeriden izleyebilecekler.

Ankara’da yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitim referansları arasında Fernas Enerji, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Nurol Makina gibi çok sayıda önemli kurumlar bulunuyor.

Kurumsal Excel eğitimlerimizden yararlanmak için info@omerbagci.com.tr veya 0 505 694 8525 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İleri Excel eğitimlerimiz genel olarak 2 gün ve günde 6 saat üzerinden veriliyor. Burada içerikler katılımların bulunduğu sektör ve içeriklerine göre değişebiliyor.

 

Bu makale 537 kişi tarafından okundu