Ankara İleri Excel Düzey Eğitimi: Başkent Elektrik

Ankara İleri Excel Düzey Eğitimi: Başkent Elektrik

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde gerçekleştirmiş olduğumuz İleri Excel eğitimimiz tamamlandı.

Başkent Elektrik bünyesindeki farklı birimlerdeki çalışanların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, Excel Püf noktaları, Excel Özet Tablolar, Excel Düşeyara-vlookup kullanımları, Excel Eğer işlevi, İndis-Kaçıncı gibi Excel konuları detaylıca anlatıldı ve uygulama örnekleri yapıldı.

Excel Defteri, Kısayollar ve bilgi notları ile desteklenen eğitimde, eğitime katılanların vidoport.com üyelikleri de açılarak, yeni konular öğrenebilmeleri ve eğitimde gördükleri konuları tekrarlama şansları da oldu.

Ankara İleri Düzey Excel eğitimi-Ömer BAĞCI

Ankara’da yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimleri genel olarak 2 gün sürüyor. 2 gün boyunca eğitime katılanlara Excel’in günlük hayatta daha hızlı kullanabilmeleri için gerekli olan yöntemler anlatılıyor, sonra da adım adım raporlama ve Excel’in Düşeyara gibi, Eğer gibi, İndis-Kaçıncı gibi işlevleri anlatılıyor. Tarih-Saat işlevleri, Metin işlevleri ile de listeler üzerinde çalışmada hız kazandıracak yöntemler anlatılıyor.

Koşullu Biçimlendirme kullanımları ve Veri Doğrulama konuları ile desteklenen eğitimlerde, Hücre koruma, sayfa koruma özellikleri de anlatılıyor.

Eğitimler, uygulama sınav soruları ile de desteklenerek, anlatılan konuların pekiştirilmesi sağlanıyor.

Bu makale 591 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al