Ankara Excel eğitimleri: TK Holding A.Ş Excel Eğitimleri tamamlandı.

Ankara Excel eğitimleri: TK Holding A.Ş Excel Eğitimleri tamamlandı.

Ankara Tarım Kredi Holding A.Ş çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Temel-Orta ve İleri Düzey Excel eğitimlerini başarıyla tamamladık

Anakara TK Holding A.Ş çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Temel ve Orta Düzey Excel ile İleri Excel eğitimlerimizi başarıyla tamamladık. Tk Holding A.Ş eğitim salonunda gerçekleşen Excel eğitimlerimiz 3 gün sürdü. Temel ve Orta Düzey Excel, İleri Düzey Excel eğitimlerimizde Excel'in kısayollarının kullanımları ile başladı ve Excel'in günlük kullanımını kolaylaştıran yöntemlerinin kullanılması ve işlevler ile devam etti. 

Excel'in işlevleri ile ilerleyen eğitimimizde, Excel'de boşlukları saymak için kullanılan Boşluksay işlevi, Eğersay işlevi, Eğer işlevinin kullanımı, Düşeyara işlevinin kullanımı ile ilerledi. Pivot tabloların kullanımı ve detayları ile ilerleyen Excel eğitimimiz'de, her Excel eğitimimizde olduğu gibi, uygulama sınav sorularını çözerek ilerledi. Uygulama sınav soruları, eğitimlerde uyguladığımız bir yöntem, anlatılan konuların daha iyi anlaşılması için, konuların sonunda uygulama sınav soruları ile tekrarlanıyor.

Kurumsal olarak gerçekelştirdiğimiz Excel eğitimlerinde, eğitime katılanların yeni konuları öğrenmeleri ve öğrendiklerini tekrarlamaları için vidoport.com üzerinden online üyelikler açılıyor. Kurumsal Excel eğitimi almak için info@omerbagci.com.tr veya 0505 69485 25 'den bana ulaşabilirsiniz.


 

Bu makale 359 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al