Adıyaman İleri Excel Eğitimi: Çimko Çimento İleri Excel eğitimi

Adıyaman İleri Excel Eğitimi: Çimko Çimento İleri Excel eğitimi

Sanko Holding'e bağlı olarak çalışan ve Adıyaman'da faaliyet gösteren Adıyaman Çimento Fabrikası çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Gaziantep Merkezli Sanko Holding bünyesinde bulunan ve Börgenek Köyü Mevkiin de faaliyet gösteren Adıyaman Çimento Fabrikası çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimimiz başarıyla tamamlandı. Adıyaman Halk Eğitim merkezi bilgisayar sınıfında gerçekleşen ve 2 gün süren İleri Excel eğitiminde, Excel'in kısayollarından, gelişmiş Excel özelliklerine kadar çok sayıda Excel özelliği anlatıldı. 

2 gün ve 12 saat olarak gerçekleşen İleri Düzey Excel eğitiminde, Excel'in kısayolları, Sayfa yapılarını kullanma, Sayfa düzeni seçenekleri ile çalışma, Eğersay İşlevi, Excel Eğer işlevi, Düşeyara İşlevi, Pivot Tabloların kullanımı, Hedef Ara Kullanımı, Grafiklerin kullanımı gibi detaylar anlatıldı. Adıyaman Çimento çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği Excel eğitimine anlatılan konuların daha iyi oturması için, tüm Excel eğitimlerinde yaptığımız gibi, Excel uygulama sınav sorularını çözümleri de yapıldı. vidoport üzerinde ayrı bir set olarak da bulunan Excel uygulama sınav sorularının çözümlerini buradaki linkten erişebilirsiniz. 

vidoport.com üyelikleri açıldı. 

Adıyaman Çimento çalışanlarının eğitimlerine devam edebilmeleri, yeni Excel konularını öğrenerek bilgilerini güncel tutmalarını sağlamak için vidoport.com üzerinden üyelikleri de açıldı. vidoport üzerinde başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm Excel ve diğer konulardaki eğitim videolarına erişerek, yeni konular öğrenebilecekler. 

Bu makale 282 kişi tarafından okundu

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye'de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel'i A'dan Z'ye öğrenebilir, Excel'de uzman olabilirsiniz.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel'de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz.

Satın Al