Ana Sayfaya Dön
Geri
Ankara İleri Excel Eğitimi

Ankara İleri Excel Eğitimimiz başarıyla tamamlandı.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş bünyesinde 2 grup olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Excel eğitimizi başarıyla tamamladık.

Başkent Elektrik bünyesindeki farklı birimlerdeki çalışanların katıldığı İleri Düzey Excel eğitimimizde, Excel’in kısayolları, Püf noktaları, Özet Tablolar, Düşeyara, Eğer işlevi gibi konular detaylıca anlatıldı ve uygulama örnekleri yapıldı.

vidoport.com üyelikleri de açıldı.

Başkent Elektrik çalışanlarının eğitimlerini, eğitim sonrasında da takip edebilmeleri amacıyla Online Excel ve Ms-Office derslerinin bulunduğu vidoport.com üzerinden eğitimleri de açıldı.

Excel, İleri Excel, Excel Raporlama ve PowerPoint, Outlook gibi konuları ‘da çalışanlar vidoport üzeriden izleyebilecekler.

Ankara’da yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz İleri Excel eğitim referansları arasında Fernas Enerji, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Nurol Makina gibi çok sayıda önemli kurumlar bulunuyor.

Kurumsal Excel eğitimlerimizden yararlanmak için info@omerbagci.com.tr veya 0 505 694 8525 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İleri Excel eğitimlerimiz genel olarak 2 gün ve günde 6 saat üzerinden veriliyor. Burada içerikler katılımların bulunduğu sektör ve içeriklerine göre değişebiliyor.

yükleniyor..