Ana Sayfaya Dön
Geri
İleri Düzey Excel 2016

Excel programını kullanıyor ve Excel'in gelişmiş özelliklerini kullanarak, Etkin bir Excel kullanım becerisine sahip olmak istiyorsanız Yeni sürüme göre güncellenmiş 8. baskısını yapan bu kitap tam size göre.

İleri Excel, Dashboard Rapor oluşturma, Sorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel konusunda uzman olursunuz.

Türkiye'nin En geniş ve güncel Online Excel eğitim sitesi olan vidoport.com'dan Ücretsiz üyelik hakkı da kazandıran bu kitap ile Excel'de Koşullu Biçimlendirmelerden, veri doğrulama kullanımına, Özet tablolardan Makrolar kullanımına, EĞER İşlevini kullanımından, ÇOKETOPLA gibi işlevlerin kullanımına kadar işlevleri ve işlevlerin ortak kullanımlarını ve Dashboard Rapor oluşturma yöntemlerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Konularına göre dağıtılmış ve toplu olarak da bulunan ipuçları ile Excel'de bilmediğiniz konulardaki Kısa yolları öğrenebilir ve bunların eğitimlerini online olarak izleyebilirsiniz.

Konu Başlıkları
*Adları Kullanmak
*Koşullu Biçimlendirmeler Yapmak
*Özet Tabloları Kullanmak
*Hedef Ara ve Senaryoları Kullanmak
*Alt Toplamlar Almak
*Grafikler İle Çalışmak
*3B Haritalar Oluşturmak
*İşlevleri Kullanmak
*İşlevlerin Ortak Kullanımları
*Makroları Kullanmak
*Excel Çözücüyü Kullanmak
*Klavye Kısayolları
*İleri Düzey Uygulamalar
*Fonksiyonların İngilizce– Türkçe Karşılaştırmaları
*Dashboard Raporlar Oluşturma

İleri Düzey Excel 2016 8. Baskı kitabımızı satın aldığınızda vidoport.com üzerindeki tüm Excel eğitimlerine 3 ay boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz. Oldukça geniş Excel eğitim videolarına sahip olan vidoport.com'da Excel'in başlangıçtan- ileri seviyeye kadar, püf noktalarından- uzmanlık eğitimlerine kadar tüm konularını bulabilirsiniz.

yükleniyor..