Ana Sayfaya Dön
Geri
İleri Excel Eğitimleri

 
Kurumsal İleri Excel Eğitimleri

Günümüzde şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu veri analizi ve raporlama konularında Microsoft Excel tam bir çözüm sunmaktadır.

Şirketinize özel hazırlanan “Excel, İleri Excel ve MS-Office Eğitim İçerikleri” sayesinde, çalışanlarınız raporlama ve analizlerde en doğru sonuca ulaşabilirler.

Excel’i Etkin Kullanma eğitimlerimize katılanlar; finansal hesaplamalar, raporlar ve bilgi analizi gibi işlemler için Excel’in fonksiyonlarından, özelliklerinden nasıl yararlanabileceklerini görürler. Genel olarak 12 veya 18 saat süren Excel’i Etkin Kullanma eğitimlerimizde, eğitime katılanların tüm konuları baştan tekrar etmesini sağlayan, eğitimde anlatılan konuları kapsayan uygulama sınavları yapılmaktadır.

Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimlerimize katılanlara Online Excel eğitim sitemiz olan vidoport.com üzerinden üyelikler açılmaktadır. Bu sayede, eğitimlerimize katılanlar, eğitim sonrasında da eğitimlerini vidoport.com üzerinden devam edebilmektedirler.

Eğitim süresi ve içeriği, eğitime katılanların seviyelerine göre değişebilmektedir.


Kurumsal Grup Eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle irtibata geçmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. 0 505 694 85 25 nolu telefondan bana ulaşarak, eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

yükleniyor..